Сьогодні, 23 червня, вийшли у поля трударі двох агропідприємств - ТДВ "Чорноморець" та "Агро фірми "Південна". Розпочато збір врожаю озимого ячменю. Про це повідомляють директори господарств Олександр Онощук і Олексій Логінов.

 

В Білгород-Дністровському та Одеському районах, під врожай-2026, основим в посівах є вже традиційний для системи агропідприємств австрійський сорт озимого ячменю "Ханнелоре". А ось у сівозміні "Чорноморця" додалась новинка - ранньостиглий сорт "Казанова" від Limagrain. Обидва ці сорти дворядного типу.

 

За інформацією заступника директора "Чорноморця" з виробництва Івана Оловацького, першим, у їх господарстві, достиг саме новий французький сорт "Казанова", обмолот якого і розпочали з вологістю 13.5%. У перший день жнивної кампанії у полях господарства, поки що, працює один комбайн. А в "Агро фірмі "Південна", як повідомляє заступник директора з виробництва Руслан Гриценко, розпочали обмолот озимого ячменю сорту "Ханнелоре". В Бессарабії, на початкових етапах зернозбиральної кампанії, задіяно власні комбайни John Deere.

 

Розпочались жнива-2026 і в Роздільнянському районі. Трударі ТОВ "Лиман" включилися у зернозбиральну кампанію по обмолоту зимуючого гороху. За інформацією директора господарства Сергія Городніченка, під врожай-2026, посіяно ранньостиглий сорт "Балтрап" французької селекції. У полі працює комбайн Claas Lexion. Перед цим на посівах зимуючого гороху було проведено десикацію.

 

Вдалих жнив, шановні колеги! З Богом!

 

Прес-служба агрооб’єднання
«Теком Агро Групп»